| AriaPink a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi despre ce sa fac la prima intalnire! Multumesc!

7 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Mult bine...si dupa ce faceti mult bine incercati sa vorbiti
adica ce crezi ca ai putea sa faci la prima intalnire? faceti sex

| jj95 a răspuns:

Ai putea sa te comporti normal si sa fii tu insuti, si ce e mai important este sa nu te pierzi cu fireawinking
bafta

| adry2001 a răspuns:

Cateva sfaturi pentru prima intalnire:
1) Comporta-te natural! Nu are rost sa pretinzi ceva ce nu vei fi niciodata, cu timpul isi va da seama ca a fost mintit si nu i va placea.
2) Discuta chestii interesante.
3) Nu exagera.
4) Nu arata ca iti place prea mult persoana respectiva, lasa putin mister, cel putin pentru inceput.
5) Nu iti etala defectele, dar nici nu incepe sa te lauzi singura.
sper ca te-am ajutat! Funda?

| KooKoo a răspuns:

Faci de toate, ce stii.

| Alexa920 a răspuns:

Tot secretul e sa fi foarte calma si sa fi tu insuti :*

| rocsii16 a răspuns:

Fii originala, naturala si amuzanta, toti baietii iubesc fetele care sunt mai diferite si care vorbesc si despre altceva in afara de relatiile precedente, sau de faptul ca ar trebui sa mai slabeasca, sau mai stiu eu ce... Fii interesanta, si, daca nu aveti puncte comune, atunci e mai ok, deoarece, puteti incerca amandoi ceva diferit. Succeshappy