| anonim_4396 a întrebat:

Salut si buna tuturor.Am 17 ani, si in urma cu 8 luni am cunoscut o fata, din prima clipa i-am spus ca o plac. Apoi ne-am apropiat putin cate putin. Ea mi-a spus ca nuputem fi impreuna(doar cel mai bun prieten al ei). In momentul acela am suferit mult. Ea avea o prietena foarte apropiata cu care se intelege foarte bine si acum, cu care am fost impreuna 7 luni, si 1 zi in speranta ca o voi uita pe aceasta fata dar nu s-a intamplat asa si alaltaieri am decis ca daca nu o pot avea pe ea, nici cu prietena ei nu vreau, i-am facut un juramant ca 1 an de acum in colo nu o a mai am nicio prietena, doar in respect pentru cat o iubesc.In tot acest timp(7 luni de zile )eu am vorbit cu ea, am fost prieteni foarte buni, si astazi i-am povestit ca nu pot sa nu o mai iubesc, o iubesc enorm orice s-ar intampla, iar ea mi-a spus ca se simte foarte prost.intrebarea mea este :Este posibil ca in urma acestui incident ea a se indragosteasca de mine?[mentionez ca tine la mine mult]. Nu este o curva asa ca nu vreau comentarii aiurea.multumesc, raspunsul cel mai bun va primi funda +vote

Răspuns Câştigător
| ramo14 a răspuns:

BunahappyAsa mi s-a intamplat si mie adica am fost inlocul acelei fete de care ne povestestIhappy si El k si tine mi-a spus la un moment dat ca nu ma poate uita si ca tine enorm la mine...am ramas pur si simplu ceva gen: waw:O:O
urmatoarele zile mam tot gandit la le si la un moment dat i-am spus ca si eu tin mult la el si ca chiar as vrea sa avem o relatie.si am fost impreuna timp de 1 an si 4 luni jumate... dupa ce nema despartitnu am mai fost nici macar amici eu iti spun SAR PUTEA SA TE IUEBASCA SI EA SI SA NU vrea sa fie cu tine pentru ca i este frica sa nu strice prietenia eu zic sa vorbesti cu ea despre toate lucrurile acestea sper ca te-am ajutat FUNDAkiss?!