| AmaliaR a întrebat:

Salut simt ca ma pierd uneori un baiat la care am tinut si tin enorm si pe care eu l-am indepartat munceste in apropierea mea.El nu mai vrea sa auda de mine acum cand eu as vrea sa vorbim. simt ca ma pierd

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Mai incearca sa vb cu el, daca tot nu vrea, renunta si incearca sa nu mai faci greseala asta pe viitor sad

| neutrino a răspuns:

Relatiile vin si trec, dar platim pentru greselile noastre. El a inteles la timp acest lucru, tu se pare ca nu! Timpul cicatrizeaza astfel de rani dar este bine sa tinem seama pe viitor, pentru relatiile urmatoare.