| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stiu ca aceasta intrebare suna cam dubios dar as vrea sa va intreb
De care fete va plac:
1) Cele slabute si fundul mediu la fel si sanii?
2) Cele bombate, cu fundul bombat si cu sanii bombati la fel?
Raspundeti va rog frumos sau fara prostii!

10 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Nici una. Mai bine singur.

| Together a răspuns:

Prefer sa aiba forme, daca e supla si ferma. Dar una cu fund si sani bombati care e si supla e fenomen genetic, lumea e a ei.

| MyNameisEduard a răspuns:

Prefer prima variantă ca să-ți răspuns la întrebare.Dar eu în general prefer o fată care să aibă sentimente reale pentru mine, nu mă interesează aceste aspecte.

| MyNameisEduard a răspuns (pentru MyNameisEduard):

Scuze pentru greșelile de ortografie, auto corectorul...

| DenisJinga a răspuns (pentru MyNameisEduard):

Vrajeala

| anonim_4396 explică (pentru DenisJinga):

Salut, miai trimis mesaj dar nu iti pot raspunde, scuze, mai intrebat daca sunt pedofil, pai eu nu sunt, am doar 12 ani si atat, sunt interesat prea mult de sex, adica sunt curios desigur happy nu am ganduri rele si nici suflet rau, pur si simplu sunt curios

| MyNameisEduard a răspuns (pentru DenisJinga):

Chiar deloc, preferi o fată din aia cu forme dar care să stea cu tine din interes si să nu aibă sentimente pentru tine? Știu că nu-s toate așa dar dau un exemplu.

| Cozmea022004 a răspuns:

Depinde si de suflet si de creier, degeaba e bombata daca e rea cu creierul murdar si plin de prostii...

| iKOSTIN a răspuns:

Imi plac toate atit timp cat sunt draguțe și deștepte.

| anonim_4396 explică (pentru iKOSTIN):

Drept