| Mihai20090 a întrebat:

Salut, sunt baiat, am 16 ani. Fara glume va rog... Cum as putea sa imi pierd virginitatea acasa, cu jucarii sexuale, sau ce as putea face? Doare? Sau ce sa fac ca sa nu ma doara?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai bani, nici mediu privat - iti spuneam eu o varianta destul de buna.

| Mihai20090 explică (pentru mgtow):

Care e aia? Ce varianta?

| mgtow a răspuns (pentru Mihai20090):

Papusa de silicon cu 3000£

| RoCkKiD a răspuns:

La noi virginitatea e o chestie simbolica, nu fizica, nu ti se rupe nimic.
Virginitatea o sa ti-o pierzi cand o sa-ti bagi pentru prima data penisul intr-un vagin.

| epurasu a răspuns:

Mai citeste-ti si mesajele!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai putea cu jucarii, ca nu-i nimci de pierdut in cazul asta.
Virginitatea se poate pierde numai prin sex, cand 2 organe sexuale se intalnesc si au sex!
Masturbarae si joaca cu jucariile sexuale nu te dezvirgineaza si nu se considera sex.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O sa o "pierzi" atunci cand o sa faci prima data sex.

| Werrich a răspuns:

Ai putea sa intri pe Grindr si sa te intalnesti cu baieti activi, jucariile sexuale nu au efect asupra virginitatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virginitatea se pierde doar atunci când există penetrare penis/vagin. Dar un vagin real și nu unul artificial.

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu se poate. Asteapta pana o sa-ti gasesti marea iubire. Sau apeleaza la o prostituata.

| Aditu94 a răspuns:

Salut,
Sansa sa rupi acea ata, sunt mici..acel preput este elastic si se rupe doar la un contact sexual dur, s-au prin interventie chirugicale.dar cara nu te deranjeaza, nu vad problema..ca nu sta belit.aia e..il belesti si il tu cu capul dezgolit..Singura metoda de a te "dezvrigina" e cu contact sexual.dar si asa, daca nu se rupe preputul la contact, nu inseamna ca mai esti virgina..pentru ca sa consumat momentul.

| 3824060673 a răspuns:

Eu personal dacă aș începe azi de la zero, aș elimina masturbarea când trebuie să practic, iar dacă nu pică nimic deși nu cred, aș apela la serviciile unei femei adulte pe care aș convinge'o că vreau să fac tot ce vreau cu ea fără ca ea să aibă vreo așteptare.