| FaneFane6564 a întrebat:

Salut, sunt baiat am 18 ani sunt virgin, am o iubita de vreo 2 luni, ea are 17 ani tot virgina. Si a venit vorba despre sex si ea zicea ca nu vrea sa faca cu nimeni, nici cu mine. Am luat-o si eu pe ocolite va dati seama ca nu-s badaran si nu vreau sa creada asta pentru ca tin foarte mult la ea. Si am intrebat-o si eu daca are atractie sexuala fata de mine si ea cica "nu stiu, cred ca da". Sa-mi pun ceva semn de intrebare? Va rog ajutati-ma.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca fata nu este pregatita sa face sex si cum nici relatia voastra nu are vechime, nu-i prezinti inca incredere si nu vrea sa-si daruiasca virginitatea oricui.
Ori poate are dorinta sa intre fecioara in biserica, cand se va casatori.

| mihai69 a răspuns:

Deocamdată nu.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea ti-a dat raspunsul pe care l-ai mentionat in text, inseamna ca te vrea dar nu acum. Vrea sa va cunoasteti mai bine.

| Goete a răspuns:

Vorbeste cu ea deschis, spune-i ca nu e normal sa iti faci laba daca ai iubita si macar sa ti-o faca ea. Si o masturbezi si tu.
Daca e virgina o inteleg ca nu crea sex deocamdata

| Crackman a răspuns:

Cu rabdare

| 1997onur a răspuns:

Dacă nu vrea pai nu nu vrea dacă vroia cu adevărat o făcea cu mulți înaintea ta.

| anonimuIl a răspuns:

Poți să consideri că s-a terminat relația ta cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de o partenera cu experienta. Lasa fetele virgine. Iti pierzi vremea. Eu nu am facut sex niciodata cu o persoana virgina. La 19 ani am facut cu un tip de 28 laughing

| Saiko10 a răspuns:

Depinde de persoana. daca vrei neaparat cu ea stai cu ea chiar daca mi se pare ciudat ca nici macar nu vrea sa vorbeasca despre asta. inteleg ca poate nu vrea sa faca sex dar macar sa zica motivul. eu unul nu as vrea sa stau intr-o relatie fara intimitate. dar poate tu esti diferit.

| Kiran a răspuns:

Hmm. poate fi de rau sau nu. depinde de ea cum te iubeste. daca cunosti cum a fost fosta ei relatie si cu tine e total mai buna. clar isi va schimba gandul. dar daca parea mai fericita cu el. ori te schimbi ori.
Poate fi si o idee faptul ca inca e nesigura pe partea de atractie. poate merge mai mult pe. raspunsuri si nu pe simplul fapt ca e sex / atractie fizica. nu trebuie sa ne intrebi pe noi. Vezi de fapt ce fel de persoana este fara sa o intrebi si dupa "cercetare" daca ai nelamuriri mari si nu ai raspuns. intreab-o. te va macina gandul ca poate fi a altuia si stii unde se vaajunge

| iKOSTIN a răspuns:

Imi aduci aminte de mine! Eu unul am parasit-o pentru o tipa mai mare ca mine, totuși daca aș intoarce timpul inapoi aș ieși cu mai multe fara sa stie una de alta, e o experiența fiecare și așa pastrezi si iubita și "prietena "! Saptamana are 7 zile nu?

| AlexBalteanu999 a răspuns:

Dupa parerea mea, 50% dintr-o relatie sanatoasa inseamna sex. 1 an de relatie este destul de mult, in acel interval de timp trebuia sa fi prins destula incredere unul in altul, fata respectiva nevrand sa intretineti relatii sexuale da dovada de neincredere si imaturitate. Sfatul meu pentru tine este sa discuti cu ea despre lucrul asta si sa ii spui exact ce crezi, tu fiind si baiat ai mai multa nevoie de sex de cat ea, daca te iubeste ar trebui sa te inteleaga. Zi buna!