| Anonim2322343a a întrebat:

Sunt baiat, iar in timpul actului sexual nu simt nimic, iar pe langa acest lucru termin foarte greu. Are cineva idee ce se intampla?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ca nu-ti face placere si nu simti nimic pentru persoana cu care faci sexul, altfel ar trebui sa-ti placa.

| mihai69 a răspuns:

Nu putem avea niciun fel de idei atât timp cât nu avem habar despre:
- cu cine faci sex;
- cum faceți sex;
- dacă ți se întâmplă doar acum, la partener/a(ul) actual sau indiferent cu cine;
- ce experiență sexuală ai;
- dacă ai aceeaşi problemă şi dacă o iei la labă;
Etc.
Dacă ai merge la un medic, ar vrea să ştie cam aceleaşi chestii ca să poată emite o opinie. Evident, DUPĂ ce te şi consultă, întrucât şi starea ta de sănătate are o influență.