| Anonim693748285916472 a întrebat:

Salut sunt baiat si am 14 ani
Ideea este ca nu stiu ce mi se intampla
Cunosc o fata de 16 de care m-am indragostit. Vorbim mereu pe mess si ea mi-a spus ca ma iubeste dupa ce i-am spus eu
Cum sa fac sa fim impreuna fara sa-i zic verde-n fata?
Merci de intelegere
Pup jos

2 răspunsuri:
| BogdăneI a răspuns:

Salut!
Cel mai frumos ar fi sa te intalnesti cu ea si sa ii zici "verde-n fata" ca vrei sa fie iubita ta.
Daca ocolesti acest lucru banuiesc ca esti timid.
Incearca sa-ti gasesti forta de a depasii timiditatea asta, si cand vei vace acest lucru, spune-i si ei ca ai emotii, asta o va face sa se simta importanta.

| rolyrols555 a răspuns:

E mica diferenta, iubita mea are 30 de ani, iar eu 17 ani, puteti avea o relatie frumoasa, noroc