| E10U a întrebat:

Sunt foarte confuza si as vrea o parere si de la voi. Am 17 ani. De cateva luni m-am angajat sa am mai multi bani de buzunar pana va incepe din nou scoala. Problema mea este ca am un coleg la serviciu care ma tot evita cand este si altcineva prin preajma, abia ma saluta si abia se uita la mine, in schimb de la distanta cand vorbeste cu ceilalti, chiar si cu fete/femei, se uita la mine, iar eu cand ma uit la el se intoarce si tot asa. Cand suntem doar noi doi vorbeste cu mine normal, nu imi evita privirea(eu nu prea ma pot uita in ochii lui pentru ca are acea privire care intimideaza, desi nu sunt timida). Cand i-am spus unei prietene despre colegul cel "rau" care "nu ma prea suporta" mi-a spus ca nu e adevarat, ca el ma place, dar nu vrea sa imi spuna. Eu ce sa inteleg pana la urma?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Intelege ce vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil te place.

| DaniAdrian a răspuns:

Poate ii placi, si nu stie cum sa-ti arate, cine stie ce are baitul in suflet, cand mai prinzi ocazia sa fiti doar voi doi interogheazal, afla tot de la el, good luckwinking