| InVPent a întrebat:

Sunt impreuna cu o fata de aproximativ 1 an. Ne-am certat destul de mult in acest an, am fost despartiti ceva timp... Ea e mai copilaroasa, iar de curand mi-am dat seama ca am inceput sa o simpatizez pe o fata mai in varsta decat mine, mult mai in varsta. Diferenta e de 10 ani cel putin. Apoi am vazut alta fata care parea pe la 25 de ani, si mi se parea super simpatica. Ideea e ca inainte daca vedeam fete cu 10 ani mai in varsta nici nu ma gandeam sa ma uit la ele in felul asta. Acum daca ma uit la orice fata de varsta mea pe care le consideram dragute si cu care ma gandeam la o potentiala relatie, nu mai simt absolut nimic.
Revenind la iubita-mea, m-am culcat cu ea, iar acum oricat de mult as vrea sa ma despart de ea, nu pot pentru ca ma gandesc la cum ar fi sa se culce altul cu ea... Aveam probleme de genul si inainte, dar cand eu eram cel care voia sa se termine relatie o faceam pentru ca voiam sa fiu cu alta fata ( cu care stiam ca o sa fiu ).
Daca se poate sa imi spuneti ce se intampla cu mine... in ambele cazuri, si cu simpatia pentru fete cam in varsta pentru mine si cu iubita mea... as fi recunoscator.

Răspuns Câştigător
| Wyse a răspuns:

Pai incearca sa petreci mai mult timp cu iubita ta, poate nu o sa te mai vrei sa te desparti de ea.