| ALOALO123 a întrebat:

Sunt in clasa a 6 a si imi place de un baiat de vreo 2-3 ani. Stie ca il plac dar nu ma baga in seama. Nici macar nu ma mai saluta. El e cu un an mai mare dar si cand eram mici prin clasa 1-2-3 a eram foarte buni prieteni. Cum sa fac sa ii placa de mine?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca el nu ti-a spus ca te place, atunci spune-i tu ca il placi si nu poti sa stai fara el.

| Clorox a răspuns:

Trebuie sa te loveasca pubertatea cu un tir laughing

| ALOALO123 explică (pentru Clorox):

Sunt copii de 8 ani care au iubiti si tu te iei de mine. "Foarte Destept"

| Clorox a răspuns (pentru ALOALO123):

Se vede ca nu ai inteleswinking