| Deea_5433 a întrebat:

Tocmai am facut rost de id'ul unui baiat... si nu stiu ce conversatie pot sa port cu el... vreau sa specific ca nu e din acelasi oras cu mine.Pls ajutati-mahappy

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Incearca sa-l duci pe calea care vrei tu. Mai bine spus; La ce te pricepi tu cel mai bine? Pe subiectul acel mergi. In acest timp vei vedea si ce fel de baiat este. Abordeaza subiectele care-ti fac placere si la care te pricepi. Pa

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Pai...'buna. ce faci? asllaughing'
apoi poti sa il intrebi diverse lucruri despre el, sa-i ceri o poza, sa-l intrebi de hobby-uri, ce muzica asculta... chestii d'astea.

Dupa cateva zile, cat v-ati cunoscut, puteti sa glumiti impreuna...:]