| Marco11 a întrebat:

Salut sunt la inceputul vietii sexuale. Daca am facut dragoste cu prietena mea apoi am mai stat lipiti unu langa altu fara prezervativ se poate sa ramana insarcinata?

6 răspunsuri:
| briosicabriosel a răspuns:

Daca nu a avut loc penetrarea fara prezervativ nu are cum sa ramana insarcinata

| Nolkyz a răspuns:

Stai linistit.

| Azµre a răspuns:

Câți ani ai de pui astfel de întreăbări? E clar că nu erai pregătit pentru așa ceva când nu știi nimic elementar despre asta.

| Marco11 explică (pentru Azµre):

Am uitat sa precizez ca am facut sex protejat apoi am mai stat lipiti unu de altu dar doar ne-am sarutat.

| Azµre a răspuns (pentru Marco11):

Nu rămâne mă, nu are cum!

| Marco11 explică:

Am uitat sa precizez ca am facut sex protejat apoi am mai stat lipiti unu de altu dar doar ne-am sarutat.