| mihaela_2323 a întrebat:

Salut sunt noua pe sait dar mi-am facut aici adresa ca am aflat de pe forum si daca am aflat de adiresa asta am zis sa pun si o intrebare care ma framanta de mult.

Vorbesc cu un baiat eu am 21 de ani si el are 22 de ani ne cunoastem de aproape 1 an. cand am inceput sa ne cunoastem el era foarte atent imi vorbea tandru ma alinta imi vorbea frumos, eu am ganduri foarte serioase cu el vreau sa ma casatoresc, vreau intai sa ma ceara de sotie el zicea ca ma cere o data cand o sa implinim 1 an... si pe urma cand avem bani sa ne facem nunta asa cum vrem noi eu cu el. dar de ceva vreme ma cam trateaza cu indiferenta nu ma mai trateaza cum trata acum de ceva vreme, oare sa fie indiferenta din parte lui pentru mine sau oare ce urmareste va rog frumos ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Eu zic sa-l iei frumos sa vorbesti cu el "uite omule, esti distant esti rece, te-ai indepartat parca de mine, nu mai esti asa tandru ca la inceput ...si mie mi-e dor de vechea ta personalitate, incearca sa faci ceva pentru relatia asta, nu mai fi asa indiferent" daca se va schimba inseamna ca vrea sa lupta pentru relatia voastra, daca nu, inseamna ca, casatoria nu e cea mai buna idee pentru doi oameni care nu pun suflet in relatie in mod egal.
Multa bafta!:*

aa. si Bun venit pe TPU! happy

| mdany a răspuns:

Pai pentru inceput buna,si cum vad ca ai fi o presupusa faca Justin Bieber te vor injosi multi,dar sa lasam asta de-o parte.Daca la inceput el era un baiat dragastos si te trata ca pe o regina mai spunandu-ti ca vrea sa faceti si nunta, ei uite ca asta a fost doar o fantezie de a lui. Dupa o relatie de doar de un an nu ai cum sa cunosti persoana respectiva atat cat sa va uniti destinele, zic eu. Poate altii iti vor raspunde exact invers ce am spus eu.Dar incearca sa il intelegi sa vezi poate are o problema si nu o poate rezolva sau altele si altele.Eu stiu.tu il cunosti mai bine.Incearca sa ti o discutie cu el cu nu iti poate da in cap.O zi buna.

| 9gag a răspuns:

Sincer, nu prea cred ca o sa gasesti niste sfaturi potrivite din partea fetelor 10-15 ani...sincer