| mihaela_2323 a întrebat:

Salut sunt noua pe sait dar mi-am facut aici adresa ca am aflat de pe forum si daca am aflat de adiresa asta am zis sa pun si o intrebare care ma framanta de mult.

Vorbesc cu un baiat eu am 21 de ani si el are 22 de ani ne cunoastem de aproape 1 an. cand am inceput sa ne cunoastem el era foarte atent imi vorbea tandru ma alinta imi vorbea frumos, eu am ganduri foarte serioase cu el vreau sa ma casatoresc, vreau intai sa ma ceara de sotie el zicea ca ma cere o data cand o sa implinim 1 an... si pe urma cand avem bani sa ne facem nunta asa cum vrem noi eu cu el. dar de ceva vreme ma cam trateaza cu indiferenta nu ma mai trateaza cum trata acum de ceva vreme, oare sa fie indiferenta din parte lui pentru mine sau oare ce urmareste va rog frumos ajutati-ma. dau funda va rog ajutati-ma urgent

2 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Iarta-ma ca iti spun, dar sincer nu cred ca ai 21 de ani. Iar povestea e inventata ca sa te bagi in seama, o fata de 21 de ani nu-l are ca idol pe Justin Biberon.

| chupachups1234 a răspuns:

De unde sa stim noi ce urmareste? Era o vreme cand lumea se descurca cu relatiile fara sa puna intrebari pe TPU.
Mai Heineken, nici mie nu prea imi vine sa cred ca are 21 de ani, dar nu cred ca il are ca idol pe Biberon pentru ca scrie "Justan Barbier" laughing