| rareshrazor a întrebat:

Salut, sunt rares si am o problema cu prietena mea uitati ce mi se intrampla
mie mi-a placut o fata m-am despartit de ea repede iar dupa vreo o luna mi-a placut o alta fata pe nume rebeca ei bine foste mei prietene i-a fost ciuda asa ca a spus multe minciuni despre mine intr-o excursie a zis ca eu si niste fete o bateam pe fosta mea prietena.
iar rebeca le-a crezut eu chiar nu intelegeam l-a inceput deoarece rebeca m-a placut iar dupa aia abia ne mai vorbeam
acum e vacanta de vara iar eu am vb cu ea dar a intervenit varul ei (a lui rebeca)
Help! chiar nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Vorbeste cu varu-sau, poate si el te crede un bataus, dar cred ca te poti intelege cu el si in final se vor indrepta lucrurile.

3 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Vorbeste cu fata si explica-i ca tot ce i-a zis aia au fost minciuni.

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Dale ma dracu de fete stai vreo 3-4 satamani fara ele sa vada ce au pierdut si pe cine au facut sa sufere toate merita nu pretuiesti unu lucru pana in momentul in care l-ai pierdut.

| rareshrazor explică:

Varul ei e mai mic ca mine si i-am explicat ca fosta mea prietena, minte dar nu m-a crezut, eu cred ca ea ma place dar n-are de gand sa recunosca.