| Aladin1403 a întrebat:

Salut.
Tin sa mentionez ca am o relatie de peste 2ani de zile. De ceva timp am intalnit in spatiul virtual o fata. O fata cu care am inceput sa vb si sa ne cunoastem mai bine. Si ea este intr-o relatie, insa...
Amandoi am ajuns sa facem sex la telefon, virtual. Tin sa mentionez ca imi iubesc iubita insa am nebuniile astea in cap. Desi am tot ce imi doresc de la iubita mea pe plan sexual, chestiile astea ce le fac cu fata asta, ma depasesc si ma fac sa ma simt minunat timp de cateva minute in care stau cu ea la telefon si ne masturbam. Nu sunt genul sa fac rau si nu as vrea sa o despart de iubit sau... Doar ca nu mi se pare normal ceea ce se intampla, insa nu ma pot stapani.

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Eu cred ca ce iti lipseste de la iubita ta este tocmai ce faci cu tipa asta. Probabil ca a intervenit monotonia si ai nevoie sa reimprospatezi lucrurile. Incearca sa te detasezi de chestia asta, sa vorbesti mai rar cu tipa si sa te apropii de iubita ta si sa faceti cat mai multe lucruri impreuna, chiar ai putea sa incerci si sexul la telefon sau prin video cu ea.

| Aladin1403 explică (pentru Aasdfghj):

Posibil sa ai dreptate.
Chestia e ca nu indrqznesc sa-i cer asa ceva iubitei mele. O sa creada ca sunt dus?

| Adry05 a răspuns (pentru Aladin1403):

De ce să nu îndrăznești? n-ar trebui să aveți rețineri în ce privește fanteziile și viața sexuală plus că ce zici acolo nu e ceva atât de exagerat. dacă i-ai propune să te p**i pe ea, aș înțelege, da ce zici tu e mega banal. Împărtășește fanteziile și pune-le în practică cu ea că de aia cauți pe la altele, ești nesatisfăcut pe partea asta.

| Aasdfghj a răspuns (pentru Aladin1403):

E ciudat sa nu poti face asta. Sunteti iubiti si ar trebui sa fiti foarte apropiati incat sa puteti face absolut orice. Posibil ca din aceasta cauza sa iti placa ceea ce faci cu tipa aceea.

| Cristina788 a răspuns:

Poate vrei sa te culci cu ea.
Asta e doar atracție fizică.
Încearcă să rupi legătura cu ea.

| Aladin1403 explică (pentru Cristina788):

O sa iau asta in considerare.

| Unsfatbun a răspuns:

Salut! Nu stiu ce fel de relatie mai este si asta, fratele meu! Cu mediul online am luat-o razna de tot. Sunt lucruri care nu se pot face la telefon sau pe net.
Da-ti cu reveneală, că ai o iubita care-ti face toate poftele. Lasă prostiile și lucrurile ciudate. Rupe legătura cu fata asta neastâmpărată. Are iubit si se **** la telefon. Sună ciudat.
Faci cum vrei, dar nu uita un lucru: ce ție nu-ți place, altuia nu-i face"!
Sa fii iubit!

| Aladin1403 explică (pentru Unsfatbun):

Da. Sa stii ca ai dreptate.

| Luk123 a răspuns:

Încearcă să faci același lucru cu iubita ta(masturbează-te împreună cu ea)și dăi același sfat fetei cu care o faci virtual(spune-i să facă același lucru cu iubitul ei)bine înțeles nu o faceți virtual că și cum ai faceo cu fata aia. Tu cu iubita ta facețio față în față și nu doar să vă masturbați, faceți și sex, ori cum, e ceva normal să faci sex!