| RadutLaurentiu23 a întrebat:

Acum 2 zile, cand ma uitam la un film deochiat, si faceam ce face un baiat singur, am auzit usa de la casa deschizandu-se.
M-am panicat si am cazut de pe scaun.
De atunci, de fiecare data cand penisul meu intra in stare de erectie, se inclina in spre stanga foarte mult, curge un lichid vascos de culoare galbuie-aprinsa si cand incerc sa il decalotez simt ca ma jeneaza.
A mai patit cineva treaba asta? Va rog frumos sa ma ajutati imi este foarte rusine sa le spun parintilor mei, dar sa ma duc la un doctor...

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pare a fii blenoragie (gonoree) secretia ta, fiind o boala cu transmitere sexuala.
Mergi la medicul de dermato-venerice sa-ti fara analize si sa-ti precsrie tratament de urgenta, ca gonoreea netrata, duce la boli grave de inima si chiar moarte.

| Anon31241212 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine. Pana la urma sunt niste nevoi fiziologice. Du te la un ginecolog. Multa sanatate!

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Anon31241212):

Mai Anon, e baiat, nu-i fata, ca sa se duca la ginecolog!laughing Mergi la medicul de familie sa-ti dea bilet de trimitere la un urolog sau dermato-venerolog, daca nu este urolo. Dar medicul de familie stie unde sa te trimita. Sa nu-ti fie rusine, ca nu esti primul care mergi cu asemenea problema. Noi nu prea putem sa ne dam seama ce ai: poate fi o simpla infectie a canalului urinar. Si eu am avut asemenea boala nu demult. De la masturbare nu apare nici o boala venerica.
Nu ne-ai spus daca ti-ai lovit in vreun fel penisul, doar ca se inclina spre stanga.

| Ionut58282856 a răspuns:

E o infectie cu transmitere sexuala. Mergi la medic cu incredere si spune-i lui taica-tu ca te masturbai si ai cazut de pe scaun. Si el se masturbeaza sau s-a masturbat. Nu iti fie frica. Mergi la urgente urologie sau dermatologie (cel mai probabil) ai nevoie de antibiotic. Spune-i lui taica-tu ca iti curge un lichid galben din **** si ca vrei la medic. Succes si cu incredere