| Alin643388 a întrebat:

Salut TPU,acum doua luni am fost cu o fata timp de doi ani si acum doua luni mi-a zis ca vrea sa ne despartim si am întrebat-o de ce si mi-a zis ca asa dupa mi-a zis ca ma iubeste si a inceput sa planga, am impacat-o si dupa i-am zis daca e sigura, mi-a zis ca da. Dupa ma tot cheama pe la ea..acum doua zile mi-a zis sa vin la ea si cand am ajuns acolo m-a luat in brate si mi-a zis ca ma iubeste cel mai mult si ca sunt special,bine asta m-a facut sa ma gandesc doar la ea, o iubesc cel mai mult. Ce as putea face sa o am înapoi? Am discutat cu ea si mi-a zis ca nu vrea,a zis ca vrea doua luni sa nu mai vorbim sa vada cum e.Mi-a zis ca prietena ei si mama prietenei ei,i-a zis sa isi caute alt iubit,tin sa mentionez ca prietena aia nu se poate numi asa,nu este langa ea la greu si nu stiu de ce o influenteaza gresit,o invata sa fumeze si sa umble cu o multime de baieti. Ce as putea face? Nu vrea sa inteleaga deloc, o iubesc, nu pot fara ea,mi-a zis doua luni sa o las sa vada cum e, eram mereu langa ea, ne stim mai bine decat fratii, orice secret ni-l impartaseam, absolut totul vorbeam intre noi ...acum astept parerea voastra

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Două luni e mult.
Eu zic că cine te amână două luni trișează.
Ce a fost a fost. Caută pe alta rapid.

| Andreeush a răspuns:

Dacă ți-a zis că vrea să vă despărțiți și se mai lasă influențată și de alte persoane cred că îți pierzi timpul cu ea.
Las-o să își caute pe altul care să îi suporte figurile ei.

| sofisis a răspuns:

Ti-am mai zis o data parerea mea. Nu stiu care dintre voi e cel naiv. Ea ca se lasa convinsa sa caute ceva mai cool, mai bun sau tu ca tu chiar o crezi ca te iubeste si vrea sa vada cum e fara tine. Prosteli

| Crackman a răspuns:

Parca te stiu... cam aceeasi problema, ti am zis si iti spun iar : Du te pe marte tare departe, gasesti alta si te intorci.

| GouDidodino a răspuns:

Vezi de viata ta, renunta a te mai duce la ea, fiecare pe drumul lui

| CdeMetal a răspuns:

Cauta pe alta, ca asta nu merita