| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU

Acum o saptamana eram singur in apartament si o asteptam pe colega mea de la scoala sa invatam. Ea a venit si am vazut ceva ciudat. Avea un costum porno dedesubt sub haine. Ea a spus sa lasam un pic invatatul si sa ne dezbracam sa facem sex sa profitam de faptul ca suntem singuri acasa... Acum facem in fiecare zi. Chiar in fiecare. In mai multe nopti a dormit si la mine!

Ce ar trebui sa fac?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce intelegi prin costum porno, măi visătorule? Ar trebui sa te ciupesti de obraz si sa te trezesti.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Bravo frate respect, cum adica ce sa faci? rupe patul cu ea in continuare uhhh ahhhh

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa te dai jos din pat, iar ai visatlaughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce spanac e un costum porno?

| noob a răspuns:

Sa te stergi la gura dupa ce termini.

| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care te trezesti, sa ramai fericit in continuare. happy

| mihai69 a răspuns:

Să renunți la scris povestiri erotice; nu ai deloc talent.

| Drimmero a răspuns:

Costum porno? Ce trolling jalnic...

| Emilian65 a răspuns:

Sa continuati ce faceti in fiecare zi.

| WaterDrop a răspuns:

Sa o imbraci intr-un "costum porno" de menajera ca sa-ti si faca curat prin camera nu doar sex.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-ti scoti olița de sub pat, aminele dau halucinatii mai puternice decat lsd-urile.

| Axde a răspuns:

Vrei sa spui lenjerie intima sexi laughing

| Xiao a răspuns:

Sa te ștergi de transpirație când te trezești.