| Anonim9997557 a întrebat:

am 13 ani si am penisul mic cand nu e in ecretie, dar cand e este de 10 cm. De ce? No hate, please.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca inca esti un copil nematurizat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar ai preocupări serioase puștiule pentru vârsta ta, mă intreb peste 10 -15 ani la ce o sa te mai gîndesti, la pensie? de ce oare nu mai vine pensia, am 25 de ani fratilor, tu nu constientizezi ca la 13 ani trebuie sa ai alte preocupări? nu penis nu marimi, nu sex nu femei. dar degeaba zic, ca lumea voastră e distrusă cu voi cu tot.

| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta marimea penisului este normala.

| AGreatMan a răspuns:

Erectie*
Organele sexuale se dezvolta incontinuu pana la maturitate.Media lungimii la noi in tara e de vreo 13-14 centimetri(foarte mare, fata de alte tari).

| ColaFantaSprite a răspuns:

Se mai ia și după fața.