| anonim_4396 a întrebat:

Din ce cauza am penisul asa mic? Am 13 ani si un penis zic eu prea mic... In stare de ecretie nu depaseste 11 cm. Eu cred ca din cauza caci cand eram mic mi-a fost ata taiata la varsta de 3 ani. Cunosc alti prieteni de varsta mea care in stare de ecretie au 18 cm. Astept raspuns. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MaRRiaN a răspuns:

Nu-ti face griji, e normal ca la varsta ta sa ai 11 cm. Nu-ti face probleme, o sa mai creasca happy. Si in ceea ce-i priveste pe colegii tai, ei stiu doar sa se laude, poate ca nici nu au 18 cm, doar zic asa ca sa para si ei "mari". Continua sa fi optimist, o sa-ti mai creasca, de abia iti incepi pubertatea happy. Bafta!

6 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Bah esti nebun, 18 cm la 13 ani, asa de rau te-au mintit
Cand o sa ajunga oameni pe la 20 si ceva de ani ce fac atunci, vrei sa se sinucida armasarii de rusine.

| wannabe a răspuns:

La 13 ani trebuie normal marimea sa fie intre 12-13 cm. nare cum sa ai 18 cm la 13 ani laughing stai linistit. esti normal

| onelove a răspuns:

Relax, tongue nu e nici o problema tu ai dimenisunile normale. In ceea ce ii priveste pe prietenii tai ai vazut tu pe viu ca au atat? Daca ai un prieten care la 13 ani are 18cm nu e normal e enorm de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu esti om.aia sunt cai.astai diferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o intrebare am 13 ani si am penisul de 7-8 cm cand este in erectie pls ajutati-ma

| CuvinteFaraSens a răspuns:

Aia-s staruri pornolaughing. nu te flexa.ca la 13 ani nu o au colegii tai de 18 cm laughing