| anonim_4396 a întrebat:

E bine sa ai penisul de 9 cm in ecretie la 14 ani?

6 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Da,mai creste, nu te stresa.

| ionika17 a răspuns:

Daca nu te duci la prostituate o sa iti ajunga pe cel care il ai, si oricum iti va mai creste! Nu conteaza decat il ai, conteaza daca il sti sa il folosestiwinking

| äπđÿ a răspuns:

Frate nu prea parerea mea e cam mic la 14 ani da probabil o sa iti mai creascawinking la 15 ani ar trebui sa il ai macar 13 -14 straight face bft

| mdany a răspuns:

Mdaa poate fi normal.Dar oricum nu te astepta sa o ai de nu stiu-cati cm ca pana la 18 ani mai tot creste.

| dan_1805 a răspuns:

E foarte bine

| Armatistul82 a răspuns:

Nu cred sincer...si eu am tot 14 ani dar are 16 cm