| gedderth23 a întrebat:

am 13 ani si sunt in a 6 a.de cateva saptamani(3-4) vorbesc cu o fata de la mine de la scoala pe mess. ea e in a 5 a si are 12 ani.tot vorbind cu ea pe mess m-am indragostit de ea:X. ea a mai stat cu 2.
intrebare:
e bine daca o intreb azi daca vrea sa ne intalnim maine dupa ore prin parc, sau sa mai astept?thinking
~~~FUNDA~~~
ps:nu spuneti sunteti prea miciat wits' end

Răspuns Câştigător
| chucky_7511 a răspuns:

Salut, fratele meu... risca.te poate iti iese cv + pentru a avea iubita varsta nu conteaza atat timp cat mai si inveti la scoala

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FataCuDouaFete a răspuns:

Hei,si eu sunt tot in a 6 si am 13 an, tare in sfarsit un baiat iubeste o fata chiar daca alti spun ca sunt prea mici.sa stii ca uneori nu conteaza varsta, poti iubi la 7, 8, 9,10 ani si pate si 6 ani dac este o iubire adevarata. daca chiar vrei sa fi impreuna cu ea eu zic ca ar fi mai bine sa-i dai maine un buchet cu flori ca tot e 8 martie cu un biletel scris ca o iubesti si sa o inviti sa stati prin oras, sa vb ca sa va cunoasteti mai bine.tr cand ai timp biletele de dragoste, cel putin la o fata d l mine din clasa a mers...te pup dulce.succes.

| adusTaR a răspuns:

Asi zice sa o intrebi fi tupeist si increzator asta le place si eu sis tot in a 6 si daca nu fakeam asa mi-a lua altu pe aia cu care stau acum. big grin scucces

| Meff a răspuns:

Gandeste-te daca vrei cu adevarat asta sau dupa o sa regreti happy

| LaryDry a răspuns:

Oke.Deci, dragostea asta...Ce sa zic.singurul sfat potrivit este ca, pentru moment ar trebui sa va traiti copilaria.Este destul timp in lume sa va tot iubiti.dar cred ca acum nu este momentul potrivit...dar poate ma insel;]. Oricum, depinde de ceea ce simti.si daca tii cu adv.la ea ar trebui sa ii spui si poate o sa legati o prietenie frumoasa.;;]

L.D.