| gilbert1213 a întrebat:

Salut TPU! Am 14 ani (fac 15 in noiembrie) si am o iubita de 15 ani. Suntem impreuna de aproape 2 ani si de ceva timp isi doreste sa avem un act sexual, nu sunt impotriva sau ceva dar o am de 10 cm si ea stie asta, dar totusi mi-e rusine sa ma duc asa la ea. Ea a spus ca daca imi va face un oral sau ceva se va "dezgheta " dar nu stiu ce sa zic si inca odata o spun sunt foarte rusinos...Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Avand in vedere situatia descrisa, se poate aprecia ca ar cam fi cazul sa mai astepti vreo 2-3 ani pana te vei maturiza catusi de cat. Si cel mai probabil intre timp, ti se va si lungi cu vre0 2-3 cm putulica.
Multa sanatate!

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ati fi mai ferociti daca ati face sex doar dupa casatorie.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i spui ca trebuie sa mai cresteti, ca risca sa ramana gravida la anisorii astia si tu sa ajungi prin puscaria juvenila.

| serkan123 a răspuns (pentru Violleta2022):

De unde si pana unde puscarie

| Violleta2022 a răspuns (pentru serkan123):

De la viol.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă îți este rusine, mai amână momentul când vei face sex cu ea.

| AliGab a răspuns:

Sa va iasa din cap gargaunii de sex la varsta asta...ce Dumnezeu, altceva nu mai aveti la ce sa va ganditi, decat la copii?

| Iunicu a răspuns:

Recomandarea mea este sa va gândiți foarte bine la pasul ăsta.
Și până la urmă dacă penisul tău ți se pare a fi mic, asta este situația. Asta avem, cu asta defilăm. Ia-ți inima în dinți pentru că la un moment dat tot fă trebui să îți înfrunți frustrarea asta.
Stinge-ti lumina, stați acoperiți cu o pătură, legati-va la ochi.

| Vash96 a răspuns:

Adevarat a înviat!

| BabaceaBinel a răspuns:

Ai grija ca nu se dezgheata, ci se topeste si va ajunge la aproximativ 3 metriii, conform doctorului Gigel Potrivitu.

| Andrei2803 a răspuns:

După părerea mea ar trebui să aștepți până la căsătorie, dar dacă chiar vrei să o faci în afara căsătoriei ar mai trebui să mai aștepți vreo 2-3 ani.