| abstract56 a întrebat:

Am 14 ani si sunt virgin urmeaza sa fac dragoste cu prietena mea cat de curand si vreau sa stiu si eu cum fac sa nu "imi dau drumul asa repede" ce as putea face?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sex la 14 ani? Serios? Vezi-ţi de desene animate.

| RAY a răspuns:

La ani tai faci sex? lasa sexul vezeti de scoala

| dragos9234 a răspuns:

Nu te gandi la ea in timp ce faci sex.
Cauta un prezervativ cat mai gros.

| Katoteshika a răspuns:

Daca esti minor nu ar trebui sa faci dragoste atat de repede...
ai putea si u si iubita ta sa aveti probleme cu legea...

| Manuellllaa a răspuns:

Incearca sa nu te exciti prea rau la inceput, si daca e sa-ti dai drumul foloseste prezervativ, e spre binele vostru!

| Kennziiie a răspuns:

Ai 14 ani! Mai vezi-ţi de copilărie măi!

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Esti inca prea tanar.

| DeliricEdeVina a răspuns:

Incearca sa bei niste vine, si masturbeazate odata inainte de partida, nu o sa ai probleme cu legea.

| roby2pac a răspuns:

Incearca sa nu te uiti in ochii ei, o sa functioneze!

| angel_2962 a răspuns:

14 ani frateee :O prietena ta cati ani are? 13? sau 12? laughing Doaamne da-le minte laughing