| anonim_4396 a întrebat:

am 14 si am o intrebare, buzele crapate, afecteaza la sarut? Funda happy e mai frumos, e mai naspa.?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca DA, insa intr-o masura neglijabila, fiindca nu va simti asprimea buzelor tale, in cazul in care este indragostita de tine. big grin

| Bogdann1107 a răspuns:

Daca sunt exagerat de crapate, DA afecteaza, poti folosi crema/strugurel de la farmacie pentru intretinerea buzelor!
Punete invers tie ti-ar placea sa saruti niste buze crapate?