| yurgay47 a întrebat:

Am 15 ani si am fost impreuna cu o fata de 14 ani timp de cateva luni. Inca de la inceput mi-am dat seama ca ma place. imi trimitea mesaje zilnic si se ingrijora daca nu ii raspund. Vorbeam prin mesaje toata ziua. dupa vorbeam si la telefon. Ne intalneam regulat si (aproape de fiecare data) ii dadeam cate o floare (de ziua ei un ursulet). De revelion m-a invitat la ea acasa (cu niste colege si colegi de clasa). Eu fiind bucuros de invitatie am acceptat. Acolo a mers totul bine: ne-am distrat, am dansat si am mancat impreuna...
Cand s-a terminat distractia, am ajuns acasa si ii trimit cateva mesaje. Dupa ceva timp imi spune brusc ca vrea sa termine relatia (nu mai merge). Am ramas complet socat de situatie si nu pot sa cred ca a facut asa ceva, fara un motiv. Dupa care mi-a dat block si pe messenger si pe whatsapp. Inca plang si in ziua de astazi.
Chiar nu o pot intelege. nu a dat semne niciodata ca vrea sa se desparta de mine. Trebuie sa existe o explicatie.
Ce as putea face ca sa o recastig? O iubesc atat de mult. Am plans 2 zile la rand doar pentru ea. Cum as putea sa abordez situatia? Vreau sa aflu motivul. O vreau inapoi.

Răspuns Câştigător
| Alexandra20374 a răspuns:

Nu e patetic sa plângi după ea ce doamne. Nu baga in seama hate-ul. Eu zic sa încerci sa treci peste ea pentru ca oricum nu ar fi ținut relația pana la moarte, poate găsești o alta fata care sa te facă fericit! Succes și sper sa treci peste

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda,toti vrem cate ceva.
"O iubesc atat de mult"laughingNu.Habar n-ai ce e iubirea adevarata.Are 14 ani, nu poti sa o condamni pentru ca e imatura si nu stie ce vrea.Dar e patetic sa plangi"2 zile la rand".Si ar fi umilitor sa te impaci cu ea.

| marian37 a răspuns:

Deschide-ţi mintea și uită-te la toate clipurile omului ăstuia https://youtu.be/Q1kT1qEPs78. Sănătate!