| Dexib12 a întrebat:

Salut TPU, am 16 si acum o luna m-am despartit de prietena mea, la modul ca ne certam mult si nu mai avea niciun sens..Nu sunt afectat in niciun fel, nu ma deranjeaza, nu ma simt trist.Insa dupa o saptamana m-am masturbat, prima data nu s-a intamplat nimic.Insa a 2 a zi m-am masturbat din nou, iar dupa ce am ejaculat, m-a luat ameteala si nu ma simteam bine. Si faza e ca inainte daca vedeam o fata mai "nud" mi se scula instant, iar acum mi se scoala greu si nu mai simt nevoie asa mare de sex. Au trecut 3 saptamani de atunci si nu mi-am revenit deloc.Va rog frumos ajutati-ma nu vreau sa ajung impotent.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai masturba o perioada.

| Emilian65 a răspuns:

O perioada de timp nu te mai masturba. Vei vedea ca totul va fi ok.

| AlexValentinn a răspuns:

Cred ca suferi de tulburare obsesiv compulsiva daca te gandesti ca "aoleu daca raman impotent". Nu ramai frate, daca medical nu ai nicio problema in zona aia nu ramai, iar atata timp cat ejaculezi nu ai cum sa ramai impotent. Asa se intampla cand ai o prietena, nu ti se mai pare ceva wow sexu sau masturbarea si de aia nu ti se mai scoala asa usor cand vezi o poza cu o femeie nud, gandeste-te ca tu din moment ce ai vazut in realitate o fata dezbracata, adica prietena ta, logic ca nu ti se mai scoala la o poza ca e doar o poza intelegi? Plus ca deabi te-ai despartit de ea si posibil sa fie si asta motivu.

Răspuns utilizator avertizat