| Alex2526 a întrebat:

am 2 probleme!
1) Nu mi se mai scoala penisul calumea cum facea inainte, adica ma refer ca si cand ma uit la filme porno/ma masturbez nu este atat de tare, umflata si mare cum era! Fac **** de 5 6 ori pe saptamana! Din ce cauza e si ce pot face?
2) De ce cand o fata ma ia in brate sau ii pun eu mana pe fund/ tate imi iese un lichid din penis? Ce pot face sa nu imi mai iasa?
Dau funda

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Odihneste-te mai mult mai ales noaptea. Mananca suficient, sanatos la ore fixe. Bea din cand in cand sau daca iti permiti chiar zilnic, cate un pahar de vin rosu. Fa multa miscare in aer liber pentru a-ti oxigena intr-o masura cat mai mare sangele din aparatul circulator.2. ) Este absolut normal ca din momentul intrarii penisului in erectie datorata atat emotiilor cat si a starii de excitare, glandele Cowper sa inceapa sa functioneze si sa inceapa sa produca o anumita cantitate de lichid preejaculator. Ca sa nu ti se mai produca acel lichid, trebuie sa-ti impui vointa de a nu mai intri in legatura cu fetele, sau sa eviti sa le atingi ori sa pui mana pe fete si automat aceasta problema de-a, ta se va rezolva rapid, definitiv si in cea mai mare masura. big grin

| andrei221master a răspuns:

Bună Alex, îți înțeleg problema, și eu am trecut prin asta și nu a fost deloc plăcut. Acum vreo jumătate de an, după ce aproape doi ani am stat pe bară, mi-am făcut o prietenă nouă și am descoperit cu stupoare că nu mai pot să prestez cum trebuie. Mi se scula, dar nu era suficient de tare cât să ducem actul la capăt. Sau dacă reușeam să o scol la datorie, îmi dădeam drumu’ după un minut.

Am încercat de toate, chiar și psihoterapie, și mi s-a spus că din cauza masturbării dese am început să am probleme cu ejacularea precoce și cu impotența. După ce am ținut și regimuri și am încercat tot felul de pastile am găsit un supliment alimentar care chiar m-a ajutat și pe care încă îl folosesc. Îți jur că dacă nu găseam pastilele astea sigur mă părăsea prietena și tot cu filmele porno aș fi rămas.

Când zici că-ți iese un lichid din penis te referi că-ți dai drumu’ sau e diferit față de spermă? Să știi că e normal să iasă un lichid când ești înfierbântat, bărbații se udă ca și femeile. Nu ai cum să oprești asta. Dacă e spermă, e ejaculare precoce.

Apropo, dacă vrei să încerci pastilele de care îți ziceam, le găsești aici www.zerex.ro/produkt/zerex-extralong