| anonim_4396 a întrebat:

Am 2 probleme:
Prima este cu ejacularea,nu ejaculez in timpul actului sexual,fie ca este normal,fie oral, chiar si dupa 15-20 minute...Ma simt excitat, dar nu pot ejacula.Imi puteti spune cateva cauze sau rezolvari?
A doua problema este, ca uneori in timpul actului sexual,nu se mentine erectia,uneori cedeaza,alteori rezista, dar destul de des se lasa...De ce,si daca aveti solutii,in afara de pastile, va rog?
Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cred ca problema a doua este din cauza masturbarii excesive pe care ai practicat-o inainte.

| Ztery a răspuns (pentru Emilian65):

Inainte mai practicam aproape zilnic cate o data dar, acum e rarita, la cam o saptamana.Crezi ca este excesiv?