| DaCh0s3n0n3 a întrebat:

Salutari TPU! Am 11 ani si jumatate si am doua intrebari:
1. Daca imi tin celularul in apropierea penisului se intampla ceva? Ramane in stare de fleasca pe veci?
2. Daca pun o varsta falsa la materiale pornografice online risc sa primesc o amenda?

Rog seriozitate, multumiri anticipate!
Dau funda!
Sanatate!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Specialistii in domeniul electonicii, ne asigura ca Nu se intampla nimic rau. Starea normala a penisului este cea FLASCA (deci nu FLeASCA) Starea ERECTA este doar temporara si poate sa apara ca urmare a unei anumite excitatii. 2. ) Nimeni si niciodata nu va verifica varsta ta reala pentru a o compara cu cea declarata. Vizionare placuta in continare. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

La 11 ani, ar fi bine sa te gandesti la carte si nu la lucruri pornografice.

| MiruD a răspuns:

1. Nu are nici o legătură telefonul cu penisul tau "fleasca ". Poti sa il tii unde vrei tu.
2. Nu primesti amendă de la nimeni dacă iti pui o varsta falsă. Singura amendă pe care o vei primi va fi de la ai tăi părinți cand te vor prinde.
winking Si va durea, cu siguranță.

| Mak99 a răspuns:

Prea devreme ai inceput sa-i "dai in cap la mutu", ce ti-e si cu tehnologia asta, esti la un click distanta de "Labis" si aici nu ma refer la regretatul poet...