| anonim_4396 a întrebat:

Am a verisoara de 11 ani care vrea sa se masturbeze! Cu ce ar putea?
P.S:Nu va bateti joc cu comm-uri aiurea!

25 răspunsuri:
| TheUnForgiveN a răspuns:

Cu picioru'.

| OnuOnulică a răspuns:

Sigur acea verisora nu esti tu laughing
Mai... eu zic lasa masturbarea si pune mana pe o carte nu cred ca la varsta ta e indicat sa faci asa ceva.
Cel mai bine ii spui si mamei tale ce ai tu de gand sa faci ea o sa iti explice mult mai bine.

| Dariusuu a răspuns:

La 11 ani?

De unde ştie ea de masturbare?

Sper să fii tu aia care întreabă şi nu verişoara ta mică.

| BrunetteGirl21 a răspuns (pentru Dariusuu):

Pai ea e, dar tot varsta aia o are laughing

| Dariusuu a răspuns (pentru BrunetteGirl21):

Că bine zici tongue

| pietrean a răspuns:

Esti nascuta pe 2 dec. 1984(asa declari in "profil").
In alta intrebare pusa aici, spui ca ai 11 ani.
Acum, spui, ca verisoara ta are 11 ani.
Daca ai declarat pe bune anul nasterii, inseamna ca ai 29 ani.
Cine isi "bate joc aiurea"?
Cred ca tu, cu astfel de intrebari stupide!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam mica... cu manuta. laughing

| Miky1 a răspuns:

Cel mai simplu ar fi o atingere usoara pe clitoris, in cazul ei.Stiu ca multe fete simt nevoia sa se atinga inaintea baietilor, inca din copilarie.E un instinct.

| sokey a răspuns:

Cu limba ta, cu degetul, periuta de dinti, manerul la perie, uitandu-se la filme porno etc... daca mai vrei sa stii trimite-mi id tau de mess prin mesaj.

| pietrean a răspuns (pentru sokey):

Tipa care pune intrebarea, rezulta ca are din "profil" 29 ani.Dar tot ea, in alta intrebare spune ca are 11 ani! Tu cum crezi ca ne "categoriseste"tipa?

| Daydream a răspuns:

La 11 ani? E cam devreme. Ti-o spun fara rautate!

| ClauA17 a răspuns:

Macar stie ce inseamna?

| Daydream a răspuns (pentru ClauA17):

Nu prea cred!

| ClauA17 a răspuns (pentru Daydream):

laughing)

| pietrean a răspuns (pentru ClauA17):

Te-ai uitat in "profil"ei, sa vezi ce varsta are? 29 ANI! In alta intrebare spune ca are 11 ANI.Cred ca "verisoara"ar fi chiar ea.

| ClauA17 a răspuns (pentru pietrean):

laughing) apai no.ii clar atunci

| fotbalistata a răspuns:

Cu manualul de romana..sa puna draq mana pe carte lasati masturbarea si fanteziile la 11 ani.

| pietrean a răspuns (pentru fotbalistata):

Vezi in "profilul" ei ce varsta are, dupa anul nasterii.29 ani! Iar in "intrebarile"ei, spune ca are 11 ani.

| jolidon12 a răspuns:

Doamne fereste...

| xBlindBeauty a răspuns:

Aia sigur esti tu, vezi-ti de treaba si nu incepe de la varsta asta cu astfel de chestii, ai tot timpul din lume sa faci si din astea.

| pietrean a răspuns (pentru xBlindBeauty):

Are 29 de ani(asa declara in "profil"), dar in alta intrebare spune ca are 11 ani! Proasta? Mincinoasa? Dar pe noi, sigur vrea sa ne ia de fraieri!

| YQANA a răspuns:

Cu pixul. Pixul este cel mai bun!

| CostelCapac a răspuns:

Hidrantul, tomberonul, cisterna, dar treptat, sa nu o doara big grin

| Gicoboy a răspuns:

Salut. Pentru inceput sa incerce doar cu degetele ei ca sa nu se raneasca. isi deschide usor buzele de jos si se joaca intre ele pe clitoris. Apoi daca ii place ce simte coboara pe gaurica si continua acolo, eventual intra incet cu degetelul. Hai pe mess sa pove id gicoboy.

| ANdrey1300 a răspuns:

Dai un castravetewinking