| Stoican_Radu_1996 a întrebat:

as vrea si eu niste sfaturi in ceea ce mi s-a intamplat. Intr-o seara am intalnit o fata in club, era cu verisoara ei, tot am vorbit cu ea si stiu ca ma place dar de fapt mie imi place de verisoara ei... Ce as putea face... !

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Te orientezi catre verisoara. Nu ai de ce sa o menajezi pe fata, daca ea il placea pe varul tau facea exact la fel. Afla-i numarul si invit-o!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergi mai des la club si in acest fel va veti intalni mai des.

| Xpressurself a răspuns:

Sa vorbesti cu verisoara ei de acum inainte insa nu o neglija nici pe ea. daca o superi iti poate pune o vorba "buna" si nu te mai alegi cu nimic.
faptul ca poti vorbi cu una arata ca poti vorbi si cu cealalta la fel de usor.