| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU!
Am avut ''contact sexual'' cu iubita mea care este virgina. Doar penetrari acum o saptamana, neprotejat doar ca nu intrasem ''tot'' in ea. M-am spalat bine inainte de asta, am urinat si inainte si intre penetrari. Dupa act, si aceasta a urinat de cateva ori. Sunt sanse mari sa ramana insarcinata?

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Depinde dacă era în perioada fertila. Dacă tot va iubiți, fii bărbat și ia-o de nevasta, sa aibă și rata dacă apare un copil neprigramat.

| Garbaw a răspuns (pentru ania):

Nu, nu era in perioada fertila.

| dullcat a răspuns:

Buna.De ce nu folositi protectie? Faptul ca nu o bagi pana la capat, sau ca o retragi inainte sa termini egaleaza cu 0 din punct de vedere al protectiei.

| Garbaw a răspuns (pentru dullcat):

Nici macar nu am terminat in ea. Au fost doar cateva penetrari.

| dullcat a răspuns (pentru Garbaw):

Imi pare rau, dar asta e argument de adolescenti care nu sunt constienti de ce fac.

| AmandinaDragan a răspuns:

Ce poate fi mai frumos decat sa fii tata!