| 1casanova a întrebat:

Am cunoscut o fată pe un site si vorbim cam de câteva luni.Ea mi-a spus că mă place,dar eu nu i-am spus niciodată că o plac (chiar dacă asta simt),ba chiar mai mult i-am zis că nu o cred că mă place cu adevărat ci că ea vorbește cu mine din plictiseală.Ea s-a supărat si a iesit. Apoi, în urmatoarea seară dupa câteva minute de vorbit a început să facă sex virtual cu mine.Eu atunci m-am panicat deoarece nu m-ai făcusem niciodată sex virtual si nu am vrut să o dezamăgească asa că i-am spus că nu vreau. Apoi a mai fost o tentativă din partea ei, dar tot asa am refuzat-o.Acum vreau să îi fac o surpriză de 8 martie si să o fac să se simtă bine. Întrebarea este:cum as putea învăța să fac sex virtual având în vedere că nu am facut niciodată, ba chiar mai mult sunt si virgin si stau si foarte prost cu imaginația deoarece eu am terminat un liceu cu profil real si nu prea le am cu vorbele frumoase, sunt mai mult un adept al stilului anticalofil?

9 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Mai bine intalneste-te cu ea asta cu sexul virtual mi se pare mai mult o joaca, dar daca tot vrei si vrei sa o faci virtual poti incepe prin a intreba-o pe ea pe unde vrea sa fie atinsa si dupa ii spui unde vrei tu sa te atinga...

| Samariteanul a răspuns:

Cel mai bun sfat, gaseste-ti oameni reali ciudatu-le...iti dai seama ca e posibil sa fie si un barbat care se da drept femeie si isi bate joc, nu? Sa sti ca nu e greu sa cunosti oamenii noi, mai ales daca zici ca ai terminat liceul...

Răspuns utilizator avertizat
| Ymela a răspuns:

Am vazut ca ai mai pus o intrebare despre sexul virtual:parerea mea e ca nu cred ca e bine acest lucru. apoi sa iti explic cum sta treaba:eu sunt fata si am 18 ani; acum nu stiu cati ani are fata cu care vorbesti online dar daca as fi in locul ei, eu nu asa mai vorbi cu tine ținând cont ca ai refuzat-o de trei ori tonguerima data ti-a zis ca te place si Tu Nu Ai. Crezut-o chiar daca Tu erai la acelasi sentiment. Acum e Mai greu sa-ti dai seama Numai din vorbit online Daca Fata e serioasa si te place.Sunt de acord ca Nu Ai vrut sa faci "sex virtual", dar trebuie sa Inveti sa vorbesti cu o Fata in sensul ca sa o Tecuci frumoa sau sa ii explic I de Ce nu crezi ca e Bine.Acum Daca vrei sa II faci ceva placut de 8 Mattie Cred ca ar fi dragut in mesaj frumos sau o poezia pentru o fata speciala; din moment Ce Numai online vorbiti.