| robiii7216 a întrebat:

Salut TPU
Am facut s*x cu o fata si tipa era pe stop
Ne am protejat si cand am terminat i-a ramas prezervativul inauntru
Sunt sanse la necazuri?
Mi am dat drumul in prezervativ dar totusi sunt sanse sa se intample ceva?

9 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Data viitoare ieși imediat după ce ai terminat și/sau caută prezervative pe mărimea ta.

| robiii7216 explică (pentru VoidEternal):

Prezervativul era pe marimea mea, l-am pus putin mai greu ca imi vinea putin moc dar era pe marimea mea, totusi nu inteleg cum a ramas inauntru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și...a reușit să-și scoată prezervativul până la urmă?

| Catalin77945 a răspuns:

Exista sanse daca vreun spermatozoid a scapat

| Valentina8 a răspuns:

Da desigur, daca prezervativul era plin, inauntru, sunt destule sanse ca vreun spermatozoid sa fi scapat. (sper ca ati scos prezervativul intreg si ca nu au ramas bugati inauntru)
Daca are o menstruatie regulata, si sa presupunem ca era in a 7 zi de menstruatie adica ultima. sperma traieste pana la 5 zile in organismul femeii, (7+5=12). In norma ziua fertila (adica ziua in care poate ramane insarcinata, desigur daca menstruatia este regulara) este intre ziua 12-16. Poti face 3 lucruri:
1-(mai putin sigura) Ori cumperi niste teste de la farmacie, sa vada daca era in perioada fertila, te poti consulta cu farmacia cum functioneaza si ce e mai bine
2-Ori cumperi pastila de a doua zi (ce se poate administra pana in a 5-a zi de la contact doar ca cu cat mai mult trece timpul cu atat mai mult scade eficienta pastilei)
3-Speri sa ai noroc

| robiii7216 explică (pentru Valentina8):

Am sa cumpar pastilele! N au trecut nici 24h de cand s-a intamplat. Test ul poate fi de folos?

| robiii7216 explică (pentru Valentina8):

Este prima data ce patesc asa ceva si as avea nevoie de sfaturi

| AdeLeu a răspuns:

Ce gluma, n-a ras nimeni