| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema urgenta, am facut sex cu prietena mea inainte sa ii vina menstruatia cu 2 zile, contactul a fost cu ejacuare inauntru in prezervativ, mentionez ca prezervativul a ramas inauntru si nu l-am mai gasit.
Sunt sanse ca prietena mea sa ramana gravida? Funda

Răspuns Câştigător
| Rts123123 a răspuns:

Da foarte! Aveti grija!
Funda?:*

| Sp4RkMan a răspuns (pentru Rts123123):

Mentionez ca ultima menstruatie a ei a fost pe 15.4. 2012, iar acum pe 9.5. 2012, contactul sexual a fost pe 7.5. 2012 happy

5 răspunsuri:
| kaz3 a răspuns:

Daca la gasit ea si la bagat in gura dalaughing

| Rts123123 a răspuns:

Sa fii sigur de asta! Zii sa ia pilula dea doua zi....ca sa nu aveti..probleme si un copchil mic pe cap+ducetiva la un ginecolog ca sa til scoata sua sa va recomande pe cineva care stie cum sal scoata(prezervativul).

| Sp4RkMan a răspuns:

Mentionez ca ultima menstruatie a ei a fost pe 15.4. 2012 si acum a inceput pe 9.5. 2012 contactul sexual a fost pe 7.5. 2012 happy

| Sp4RkMan a răspuns:

Mentionez ca ultima menstruatie a ei a fost pe 15.4. 2012 iar acum a inceput pe 9.5. 2012, contactul sexual a fost pe 7.5. 2012 happy