| anonimul0826 a întrebat:

Salut am cunoscut o fata pe facebock si am id ei de mes si as dori sa o cuceresc pe profilu ei scrie ca e singura n-am vb cu ea pana acum deloc si as avea nevoie de niste sfaturi. Fara raspunsuri prostesti.

8 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Nu este usor sa cunosti adevarata identitate a unei persoane online, porcarie, eu zic cere-i sa va vedeti, sa iesi la un ceai fierbinte, ciocolata calda, marog, si te pui sa discuti cu ea. Asta daca nu i place de cineva deja. Sau poate nu are chef de baieti te-ai gandit la asta?

| anonimul0826 explică (pentru NatureSelf):

Ba are chef scrie ca e interesata de baieti si nu scrie nimic ca i-ar placea de un bait sau ceva de genu si problema este ca nu-i din orasul meu eu sunt din constanta si ea este din brasov oricum daca mas imprieteni cu ea vara sunt nonstop la brasov am bunici acolo si ma duc vara acolo

| anonimul0826 explică (pentru NatureSelf):

Da da ea nu-i din orasul meu este din brasov oricum eu vara mearga acolo si stau

| FunnyMoment a răspuns (pentru anonimul0826):

Omule,nu ai inteles ce a zis far4on.El ti-a zis ca acum poate nu e in cautare de un iubit. Faptul ca pe facebookul ei scrie ca e interesata de baieti, inseamna doar ca nu e pe invers sau nu are alte orientari dubioase, nu neaparat ca isi cauta iubit.

| NatureSelf a răspuns (pentru anonimul0826):

Pai foarte bine, daca ei i place de tine, ca daca i explici ca vara mergi la brasov, poate ea cade de acord cu tine.

| raduraduu a răspuns:

Intrebo de vb pe mess si incearca sa vb despre filme sau ce ii place ei.Vezi si tu daca iti da raspunsuri la intrebari ca "da" si "nu", adica sa iti inchida gura inseamna ca nu isi cauta iubit dar daca e deschisa si discuta cu tine inseamna k e deschisa catre o relatie cu tine dar in orice caz daca nu te intalnesti cu ea fata in fata e tot degeaba...pe mess doar va cunoastetibig grin bafta!

| anonimul0826 explică (pentru raduraduu):

Mersi daca mai aveti sfaturi punetile aici

| anonimul0826 explică (pentru raduraduu):

Doar ca n-am vb cu ea pana acum de aia am si pus intrebarea