| Romaniaplinadenebuni a întrebat:

am in clasa o fata mai intepata, mai... nici nu stiu sa spun, nu te baga in seama pana nu o bagi tu; e un coleg mai fraier care incearca sa vorbeasca cu ea, daca o atinge incepe sa urle laughing ciudata rau fata. totusi arata foarte bine si ma gandesc ca poate e si altfel decat e la scoala, asa ca ce pot face sa ma apropi de ea? mai mentionez ca odata un alt coleg l-a impins pe asta mai prost in ea si i-a spus ca eu am facut-o, iar ea a spus ca nu sunt eu asa ca ceilalti si s-a uitat in ochii mei, iar pe buze i se citea un zambet inocent chiar daca fusese furioasa cu un moment inainte

3 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Te place.Nu mai sta.

| adywow a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea sa vezi ce iese.Fa tu un prim pas, o incercare ce ai de pierdut?

| Andreeeaa1999 a răspuns:

Bagoo si uh in seama..nu mai fii asa timid si uh ..trebuie sa fii sigur pe tine..trebuie sa-i mergi sa ii spui in fata te plac! daca ea zice la fel in seamna ca nu trebuie sa mai stai pe gandurii! 1 daca nu te place inseamna k e proasta si nu stie ce pierde..cu tine va avea de castigat dar ea daca nu isi da seama de asta! va pierde!