| drkblack09 a întrebat:

Am intalnit acum o saptamana o fata. Am luat numarul de telefon, am mai discutat la telefon una alta, problema este ca a inceput sa-mi placa de fata asta. Am vorbit cu ea la telefon si i-am spus ca m-am indragostit de ea si ea a spus ca si ea simte acelasi sentiment, dar problema este ca ea a mai fost cu un baiat si inca tine la el...Cum as putea sa o cuceresc?

4 răspunsuri:
| LittleShyDevil a răspuns:

Buna! Cred ca inca nu ai realizat ca ea este deja cucerita.laughing Daca simte la fel ca si tine. Da, inca se mai gandeste la fostul ei prieten, este normal, va cunoasteti de o saptamana. Usor, usor vei reusii mai multe. Tu continua sa fi tu, sa vorbesti cu ea, sa va intalniti si ai sa vezi ca va uita de fostul ei prieten. Curaj. O zi buna!

| NotToday a răspuns:

Pai, depinde de tine laughing E o vorba, prima dragoste nu se uita... Eu zic sa nu va grabiti, sa ii explici frumos ca ti-ar face placere sa aveti o relatie impreuna, dar fara complicatii. Daca e dispusa sa isi dea interesul, fara sa aduca vorba de fostul prieten, e ok happy

| sunetul a răspuns:

Bereeeee big grinD

| LoraLinx a răspuns:

Poi eu zic sa o lasi sa ii treaca si apoi sa incerci sa o mai abordezi ori sa o cuceresti si sa o faci sa l uite pe baiatul respectiv. bafta :*