| Rapanon a întrebat:

Am inteles ca fetele din zilele noastre is atrase in general de tipii are au mult tupeu si care au ei niste texte din astea smechere. Am un prieten din clasa cu mine care de la o zi la alta ma surprinde cat de mult o perseverat cu fetele e mult mai distins doar prin simplu fapt ca citeste carti stinntzifice sau alte prostiilaughing)e adevarat ca daca citesti mult mult lumea o sa se aproprie de tine? sau o sa te bage mai mult in seama?

2 răspunsuri:
| JustLiveYourLife a răspuns:

Eu citesc si multi fac glume pe seama asta.Marog baietii rad daca o fata citeste dar o fata admira un baiat caruia ii place sa citeasca. Sper ca te-am ajutat.

| geniuuu a răspuns:

Daca vrei sa agati invata de la el imbarliga -le si tu pe fete ca in ziua de azi cam asa e