| mtw123 a întrebat:

De care băieţi sunt fetele atrase în general? De cei care au maşină?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Masina are cea mai mica relevanta aici.
Fetele sunt atrse de baietii respectuosi, frumosi, imbracti curat si deosebit, de bunul simt si buna educatie a lor, d e vorbele frumose si balnde, de un comportament frumos samd.

| aXy99 a răspuns:

De aia care au bani.

| Plato a răspuns:

Nu exisa un "general", iar intrebarea ta e mai mult decat prosteasca.

| Lioana a răspuns:

De baietii frumosi, destepti si cu incredere in sine

| ForeverAlone97 a răspuns:

Fetele sunt atrase de băieții populari, șmecheri, aroganți. Mașina nu prea contează. Degeaba spun ele că nu e așa, adevărul este altul. Pentru ele nu contează decât ce le poți oferii, cum știi să te lauzi și să le faci toate poftele. Când intră într-o relație, creierul lor se pune pe modul shut down și începe păsărica să preia controlul.

| deobiceiinsist a răspuns:

Cam așa e, acum fetele sunt atrase de băieți cu nu știu ce mașina, daca arată bine, daca e "popular", rar, foarte rar mai vezi câte o fata care sa fie atrasa de caracterul unui băiat, sa se bucure la un trandafir sau un cadou micut, sa stea lângă un băiat chiar daca nu are bani sau nu știu ce haine, sau daca nu ii face toate poftele. Nu toate fetele sunt așa, dar majoritatea da, rar intalnesti fete ok.