| anonim_4396 a întrebat:

am intrebare.Cand inviti o fata la film si spune "nu stiu", ce vrea sa zica? Inseamna ca e un nu?

12 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,

Înseamnă că este nehotărâtă. Probabil încă își pune semne de întrebare dacă să iasă cu tine sau nu. Sau poate nu îi place filmul pe care l-ai ales. Depinde acum și în ce relații ești cu dânsa.

| mona a răspuns:

Inseamna ca ori i-a fost cumva sa zica da din prima ori chiar nu este hotarata

| Adry05 a răspuns:

Bună!
Depinde. La unele fete înseamnă nu, la altele că nu s-ar fi gândit până acum să iasă cu tine şi doreşte să se gândească. Întreab-o din nou peste câteva zile şi convinge-te de răspuns.
Ţine-mă la curent!

| Crat3r a răspuns:

Asa fac fetele sa nu te doara cand te refuza. Faza e ca o zic asa de frumos incat nu stii daca e da sau nu dar sigur e nu situ asta.

| neutrino a răspuns:

Momentan inseamna nu!

| grab a răspuns:

Bucura-te ca nu a zis NU din prima.
Spune-i ca nu poti sa faci rezervare cu raspunsul asta la casa de bilete, acolo merge pe da sau nu.
Fiti si voi mai spirituali cand e vorba de jucat cu fetele NU va mai fie teama de ele, sunt mult inferioare voua la inteligenta (nu si in cazul tau) si raspund foarte repede la niste stimuli fie ei si doar declarativi.

Spune-le ce vor sa auda si iti vor da ce vrei sa pipai! happy

Simplu, vorba contra sani/buci. E greu? E dealul prea unfair?

| greyhound a răspuns:

Cel mai degraba inseamna "nu" doar ca nu i-a venit nici o minciuna in cap si a zis din instinct "nu stiu"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna chiar ca nu este hotarita. Inca nu stie daca sa te accepte pe tine sau nu, nu este vorba de film.

| sayWhaaat a răspuns:

Inseamna nu!

| Ajutatorool a răspuns:

Nu sunt sigur dar cred ca inseamna ca nu stie.

| alexandra1111124 a răspuns:

Inseamna ca e indecisa trebuie sa ai rabdare cu ea ca e o fata mai timida si trebuie sa te comporti delicat cu ea

| Christiné_Nico_1994 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa insisti. laughing