| Marin46 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare.Cand am boxele pornite totul se aude perfect dar tot bazaie ceva nu stiu de ce.Imi puteti spune de la ce e?

Răspuns Câştigător
| MajorAsshole a răspuns:

Pff... si eu am aceeasi problema, mi-am luat un sistem LOGITECH, ca cica astia sunt buni in sisteme; am ajuns cu el acasa si ma innebunea zgomotul ala (zici ca sunt niste pitici mici mici prin boxe care canta laughing ) in fine, am fost cu el a doua zi la garantie, evident... stii ce mi-au zis? "A, e normal, e curentul care trece prin boxe" - Media Galaxy x-( la inceput nu i-am crezut, dar m-au dus pe la toate sistemele sa le ascult si inclusiv Z5500 (care e vreo 1500 Lei) facea acel zgomot. Partea interesanta este ca nu toata lumea il audewinking

1 răspuns:
| twilightforever a răspuns:

Trebuie sa dai de la calculator volumul la max apoi ca sa dai mai incet sau mai tare o faci de la boxa!