| anonimul465 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul si de sfaturile voastre!
Deci. Eu am fost cu o fata acum vreo 2 ani cand eram mai mic. In vara asta am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si ea nu a raspuns cu da sau nu ci a spus ca nici macar nu am tupeu sa o sarut. Pe timpul vacantei am lasat-o moale, iar acum imi place din nou de ea(e colega cu mine de clasa). Daca o sarut am sanse cu ea?

2 răspunsuri:
| SeeDifference a răspuns:

Saruto prostulelaughing
Adica cred ca vrea sa-i demonstrezi ca esti determinat sa faci unele lucruri pentru ea.

| 0alexandra1 a răspuns:

Incearca happy...se poate sa mai ai sanse atata timp cat o satisfaci si vezi sa o iei prin surprindere sigur o sa admire asta daca chiar mai tine la tie happy Succcesbig grin