| lacramioaraana a întrebat:

Va rog mesaje de dragoste cat mai multe si cat mai lungi pentru el. dau funda. multumesc

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Elllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll.

| MiruD a răspuns:

Scrie ce simti. Nu ce este pe internet. Pentru ca toti cei care vor intra aici si iti vor lasa comentarii vor fi dupa net. Asa ca... pune-ti capul la contributie.

| BrunetteGirl21 a răspuns:

Pai degeaba iei comentarii de pe net.Cel mai bine este sa scrii ce simti, cred ca va aprecia mai mult asta decat sa ii dai un mesaj cu ceva luat de pe net sau niste versuri. Parerea mea, dar gusturile nu se discuta happy

| lacramioaraana explică (pentru BrunetteGirl21):

Nu ma pricep prin a ma exprima

| BrunetteGirl21 a răspuns (pentru lacramioaraana):

Uite aici. Ai de unde alege si sper ca ti-am fost de folos.

http://dindragoste.unica.ro/declaratii-de-dragoste.php