| System a întrebat:

am nevoie urgent de ajutorul vostru, Am o prietena cu care ma intilnesc de vreo 2 luni, pina mai eri o iubeam foarte foarte mult si simteam niste sentimente unice fata de ia, insa azi asa din senin fara nici un motiv sunt coplesit de o stare de confuzie, adica parca nici nu mai stiu, o iubesc sau nu, vreau sa fiu cu ea sau nu mai vreau, etc(sper ca ma intelegeti). Niste ginduri care nu le stiu raspunsul, prima data mi se intimpla asa ceva, si nu stiu de ce. Si vreau sa stiu a mai avut cineva asemenea momente, si ce ar insemna asta...
(Ea ma iubeste foarte mult si imi zice ca ar fi in stare sa faca orice pentru mine)
Help pliz!
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| RoxAnana a răspuns:

Si eu am trecut prin asa ceva...eu iti zic sa iei o pauza de vreo saptamana.iti pui ordine in ganduri si ai sa vezi ca o vei iubi mai mult ca pe oricine:X baftawinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate este vreo fata la mijloc, sau pur si simplu intervine un moment de rutina...incearca ceva vesel, hazliu,,, incearca sa ii faci un cadou simbolic si care sa nu lase loc de interpretari si poate incetul cu incetul sentimentele pentru ea iti vor reveniwinking bafta