| RaduGabriel123 a întrebat:

Am o fata in clasa pe care o plac foarte mult...dar ea nu cred ca ma place pe mine.Ma inteleg foarte bine cu ea dar nu cred ca ar accepta o relatie cu mine pentru ca a spus ca nu va accepta o relatie cu un coleg niciodata. Cum pot sa ii spun cea ce simt pentru ea si sa o fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa face unul de la ine din clasa, il ignor casa nu ma creada o ciudata dar sper sa mai vina sa imi faca din cand in cand. hmmm.
Ii este rusine, poti sa imi dai funda. Depinde si de cati ani are poate ii este frica de relatii. Iar tu cum incerci sa o cuceresti... apropo eu nu ma dau in vant dupa baietii, mi-se par niste imposibili si fraieri. Dar ma mai folosesc din cand in cand, o guma, toti si-au tras telefoane dincelea faine HTC-uri, iphhone-uri pe care le pot folosi cu incredere.
Ai putea sa incerci sa ma atingi pe mine, desi este mare distanta nu cred ca vei reusi.
Spune-i ca o placi pentru. ca in ziua de azi fetele nu mai simt acest lucru, dar spune-i in serios nu la misto ca o sa se termine urat si cu o lovitura la oute.

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Fiindui in continuare aproape, invitand-o undeva, la un film, un suc, incet incet va simtii ca nu e chiar atat de rau sa iasa cu un coleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa ii spui asa din prima. Maimutarestete un pic prin jurul ei, baga-te cu ea inseama. Fa-o sa rada. Mie imi place asa de mult cand ma face un baiat sa rad. Iar apoi cand o vezi singura mai du-te prin preajma ei. Apropo baga-i mana in buzunarul de la geaca sau haina de trening daca are cand sta pe scaun si spune-i ''mama. ce cald e aici.''.

| RaduGabriel123 explică (pentru anonim_4396):

Mda...dar daca incerc sa o iau de gat sau chestii din astea imi da mana laopare...

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaduGabriel123):

Asa face unul de la ine din clasa, il ignor casa nu ma creada o ciudata dar sper sa mai vina sa imi faca din cand in cand. hmmm.
Ii este rusine, poti sa imi dai funda. Depinde si de cati ani are poate ii este frica de relatii. Iar tu cum incerci sa o cuceresti... apropo eu nu ma dau in vant dupa baietii, mi-se par niste imposibili si fraieri. Dar ma mai folosesc din cand in cand, o guma, toti si-au tras telefoane dincelea faine HTC-uri, iphhone-uri pe care le pot folosi cu incredere.
Ai putea sa incerci sa ma atingi pe mine, desi este mare distanta nu cred ca vei reusi.
Spune-i ca o placi pentru. ca in ziua de azi fetele nu mai simt acest lucru, dar spune-i in serios nu la misto ca o sa se termine urat si cu o lovitura la oute.