| Kleoo a întrebat:

Sunt fata( cl 8), vreau sa va pun o intrebare care cred ca ati auzit-o de mii de orii...Cum sa-i spun ca il plac? Eu un baiat foarte dragut, imi e coleg de clasa siiii cred ca il plac de la gradinitabig grin. Credeam ca mi-a trecut, dar inca nu. Cum sa-i spun? Mi se pare ca si lui ii pl de mine, dar nu sunt sigura fiindca mai este inca o colega. Eu nu pot sa inteleg daca ma place. Ma-m saturat...cum sa-i spun? As putea sa va spun mai multe indici dar am impresia ca va plictisesc!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i acest lucru prietenei tale si in acest fel va afla in curand intreaga clasa si intreaga scoala, deci va afla si el.

| Bøøgey a răspuns:

Spune-i oricum, daca il duce creierasu' va stii cum sa te refuze.

| Partenie_Sabina_1995 a răspuns:

Pai el da semne ca te place? De obicei baietii cand plac pe cineva le enerveaza, asa facea si un coleg de la mine si s-a dovedit ca ma place.Deci da semne ca te-ar placea?